STRUMONORM 203© – Difuzna struma – Hrvoľ

Difuzna struma – Hrvoľ
Struma – hrvoľ – zväčšenie štítnej žľazy
*bioenergeticky obohatené* bylinné kvapky priaznivo pôsobiace   

ŠTÍTNA ŽĽAZA ▲

Tento bylinno-minerálny komplex priaznivo pôsobí pri prejavoch difúznej strumy a strumy D1, D2, D3, a a na základe praktických skúseností pomáha pri symptomoch:

Viditeľné zväčšenie krku, kašeľ, zachrípnutý hlas, ťažkosti pri prehĺtaní, ťažkosti pri dýchaní, pocit knedlíku a obmedzenosťi v krku, dysfágia,kardiovaskularne a respiračné  potiaže.

Zloženie: Saturejka horská (Satureja montana), Ránhoj horský (Sideritis scardica), Tekvica veľkoplodá (Cucurbita maxima), Materská kašička (Gelee royale), Borievka obyčajná (Juniperus communis), Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum), Citrónovník obrovský (Citrus maxima), Mandarínka (Citrus reticulata), Ľubovník bodkovaný (Hypericum perforatum), Škoricovník (Cinnamomum), Etanol (Ethanolum).


Vyberte si vhodnú kombináciuDoplnok výživy.

Balenie obsahuje 100 ml roztoku.

Odporúčaná denná dávka: 30 – 70 kvapiek.

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Nevhodné pre deti do 12 rokov.

Neodporúčame pri precitlivenosti na na niektorú účinnú látku.

Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.

Skladujte v chlade, suchu a tme.

Ukladajte mimo dosahu detí.

Výrobca: KASFERO NATURMEDIZIN® Biomedical manufacturing

Povolenie ÚVZ SR 10063/2016

Držiteľ rozhodnutia o registrácii: Dacan Mitic – Kasfero

Objednať na dobierku

 


DOPLNOK STRAVY – DEFINÍCIA PODĽA ZÁKONA

Výživové doplnky sú potraviny na doplnenie prirodzenej stravy.

Sú koncentrovanými zdrojmi živín. Nie sú liekmi, neslúžia na liečbu a preto je v ich prípade zavádzajúce a klamlivé a zároveň preto zakázané uvádzať akékoľvek informácie o prevencii, liečbe a hojení. Výživové doplnky nesmú obsahovať zložky v množstvách ako sú v liekoch, nesmú obsahovať omamné, psychotropné látky a akékoľvek iné zložky, ktoré nie sú bezpečné, resp. v množstvách, ktoré nie sú dokázateľne bezpečné. Pokiaľ obsahujú tzv. nové zložky, tieto musia byť v súlade s nariadením (EC) 258/97.

Doplnok stravy je potravina, ktorej účelom je doplňovať bežnú stravu a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, obsiahnutých v potravine samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť produktu a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní doplnkov stravy hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku produktu (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí kedykoľvek doložiť. Doplnky stravy musia spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontrolujú príslušné na to určené inštitúcie.