Migréna a bolesti hlavy DR. MIGRENIUS One Touch©

Migréna a bolesti hlavy
Biomedical manufactruing by KASFERO NATURMEDIZIN®

*Bioenergeticky obohatené* bylinné kvapky priaznivo pôsobiace pri  

*BOLESTI HLAVY*

Tento bylinno-minerálny komplex priaznivo pôsobí pri prejavoch pocitu ako sú migréna a bolesti hlavy, nevoľnost, bolesti brucha, menštruačne bolesti, zvýšena citlivost na svetlo a hluk.

Objednať na dobierku a získať 11%-nu zľavu 

Zloženie: Chrysanthemum parthenium (Rimbaba obyčajná), Gelsemium sempervirens (Jazmínovec vždyzelený), Secale cornutum (Kyjanička purpurová), Arnica montana (arnika horská), Chamomilla (Harmanček), Belladonna (Ľuľkovec zlomocný), Striebro (Argentum metallicum), Uhličitan strontnatý (Strontium carbonicum), alkohol.

Doplnok výživy. 

Odporúčaná denná dávka: 3 x 20 kvapiek. 

Odporúčané dávkovanie: Ihneď pri prvotných pocitoch a náznakoch bolesti hlavy, tlaku, bolesti očí: 20 kvapiek do 1 dcl vody, alebo na cukor + pár kvapiek naniesť aj na miesto bolesti/ tlaku – vmasírovať do pokožky (spánky, nadočnicové oblúky, čelo, krčná chrbtica). Proces sa môže opakovať znovu po cca pol hodine, ak bolesti hlavy neustupujú, 2-3 x za sebou. Odporúča sa taktiež aspoň zo začiatku, min. 1 mesiac, užívať kvapky aj pravidelne, 3x denne po 5 kvapiek: ráno, na obed, večer – vždy min. 45 minút v odstupe od jedla.

Balenie obsahuje 30 ml/50 ml/100 ml roztoku.

Nevhodné pre deti do 12 rokov.

Neodporúčame pri precitlivenosti na na niektorú účinnú látku.

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.

Skladujte v chlade, suchu a tme.

Ukladajte mimo dosahu detí.

DMOC cena 30 ml – 29,90 €  / 50 ml – 44,90 € / 100 ml – 69,90 €

Distribúcia: NEOREMEDICA Group®

Výrobca: KASFERO NATURMEDIZIN® Biomedical manufacturing 

Č.rozhodnutia: ÚVZ SR č.8406/2016

Držiteľ rozhodnutia o registrácii: Dacan Mitic – Kasfero

 

Copyright K.EN webdesign 2019©


Migréna

Migréna patrí medzi primárne bolesti hlavy. Pretrváva štyri hodiny alebo až tri dni.
Ide o strednú až veľmi silnú bolesť, na analógovej škále intenzity by bola označená stupňom päť a viac. Pacient dokáže určiť miesto bolesti a najčastejšie opisuje pulzovanie.

„Predpokladá sa, že bolesť vzniká roztiahnutím ciev a opuchom mozgu. V bolesti si identifikoval zvýraznený pulz vrámci hlavy a mozgu,“ vysvetľuje farmakologička.

Za typické sprievodné javy sa považuje fotofóbie a fonofóbie. „Začne vám okolo vás vadiť zvuk a svetlo.“ Migrénu sprevádza aj nevoľnosť alebo vracanie.

„Môže sa objaviť aura, čiže pocit, že sa migréna dostaví.“ Varovanie môže prísť v podobe rozmazaného videnia, zatmavenie časti zorného poľa, alebo „hviezdičiek pred očami“. Objavuje sa aj mravčenie a znecitlivenie tela, či strata orientácie alebo porucha jemnej motoriky.