Optimalizácia zdravia – Objednať na konzultáciu

Najčastejšie sa na nas obracajú Osobe s metabolickými poruchami a autoimunitnými potiažami  – Diabetes Mellitus I + II, Štítna žľaza –  Hashimotova tyreoiditída, Hypotyreóza, Difúzna struma, hrvoľ, Uzlíková struma, Morbus Basedow, Endokrinná orbitopatia- exoftalmus atď….

Optimalizáciu zdravia na viac ako 220 ďalších deviácii zdravia a konzultácie viazane za regeneráciu štítnej žľazy vykonávame v Nemecku, Holandsku, Švajčiarsku, Rakúsku, Slovensku, Slovinsku, Chorvátsku, Bosne, Srbsku, Macedónsku a Čiernej hore.

Ak máte záujem, kontaktujte ma e-mailom alebo zavolajte na moje telefónne číslo +421 940 202 182 a dohodneme si termín konzultacie, alebo vyplňte dolu uvedený Kontaktný Formulár a zároveň aj požadovaný Termín – Dátum, čas, Mesto. 

Príslušný Administrator si Vami žiadaný termín overí a zašle Vám obratom potvrdenie termínu alebo Vám navrhne alternatívny termín.

Radíme Vám vopred vyplniť Dotazník / Formulár o vašom Aktuálnom stavu. Dotazník / Formulár môžete vyplniť online alebo stiahnete, vyplňte, a prepošlete preskenovaný 

 

Predtým si prosím pozrite aktuálny cenník- na stiahnutie tuto – Optimalizácia zdravia THYROID CENTRO – Aktuálny cenník

Rada pomôžem.

 

Dipl. tech. Dacan Mitic

CEO & Founder  THYROID CENTRO Int.